Про компанію

Ми раді вітати вас на сайті нашої компанії.

Momentum - український виробник тактичного одягу. Спеціалізуемось на тактичних штанах, флісових кофтах, сорочках поло, тощо.
Розробляємо та втілюємо у життя власні технологіі. Точно знаемо що таке якість та комфорт, які необхідні у польових умовах.

Наша ціль — бути корисними

Ми переконані, що речі існують для того, щоб робити життя простіше, приємніше і зручніше. Ми не просто продаємо речі. Ми розробляємо лекала зі зручною посадкою, щоб перебуваючи в нашому одязі ви відчували себе максимально комфортно.  

Щастя починається з простих речей

І ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Далі — більше

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів взагалі ніколи не виникало питання «де знайти щось потрібне». Тому тепер ми не тільки постачальник товарів для військторгів, але ще і онлайн-магазин для роздрібних покупців. Хтось почне з нами свій перший бізнес (або розширить існуючий), а хтось - придбає для власних потреб продукти, яких поки немає. Це вигідно всім: і покупцям, і продавцям, і навіть нам - адже так ми допоможемо більшій кількості людей стати трохи щасливішими.

Наші переваги
Якість продукції

Ми як виробник гарантуємо відповідність наших товарів міжнародним стандартам якості

Дорогі матеріали

Ми вибираємо кращих постачальників в співвідношенні ціна / якість що б товари Momentum носилися довго і з задоволенням

Універсальність розмірів

Наша розмірна сітка з 40р. по 64р. Кожен знайде для себе ідеальну посадку

Ціни від виробника

Гнучка система цін для оптовиків і групових замовлень